| aLaLa a întrebat:

Pe o scara de la 1 la 10, ce nota ii acordati site-ului : http://www.TPU.ro/?
Credeti ca aceasta intrebare va ajunge prima la rubrica "POPULARE"? Orice raspuns va primi un calificativ(Inteligent, Folositor, Inteligent, Stupid, Amuzant) :-*.

Răspuns Câştigător
| dedesh a răspuns:

TPU primeste de la mine nota 10! felicitari!

eu cred ca este chiar un site super. unde nu conteaza cine esti, de unde esti. ii poti ajuta pe cei aflati in impas si de asemenea ei te pot ajuta pe tine.nu conteaza asa mult funditele, conteaza sentimentul ca ai putut ajuta pe cineva!happyeu asa cred

bravo TPU! felicitari cui a avut ideea!:*

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

8.

| CosteaVlad a răspuns:

Ca şi structură nota 10.
Ca şi funcţionalitate un 9 cu +.
"Credeti ca aceasta intrebare va ajunge prima la rubrica "POPULARE"?" - Da! Prima de la coadă... laughing

| selef a răspuns:

De la mine primeste 6.

| Denisa_3969 a răspuns:

Eu ii acord un 9, dar cred ca pe parcurs chiar un 10, incep sa se stranga din ce in ce mai multe persoane pe aici si chiar este un site cu persoane, care ne pot raspunde la foarte multe curiozitatihappy.

| Lor3naXD a răspuns:

Ii acord 9, 5

| Bab a răspuns:

de acord cu dedesh

| Clauuu a răspuns:

10.La orice intrebare ai un raspunswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota 10+