| Skylerx a întrebat:

Pe ourworld exista haine de Craciun la nivelul 17 si sub 11.215 banuti virtuali? Eu ma numesc acolo maresraluca si daca vreti, duceti-va si vizitati-mi galeria. Vreau sa ma pregatesc de Craciun cum trebuie. Si am nevoie de multe dar la banutii mei nu se prea poate. Dar fac eu bani de la flow ca eu fac vreo 52 de flow pe zi si cred ca-mi ajunge. Eu nu le fac repede (de fapt da) dar stiu o modalitate cu care pot face deoarece o persoana mi-a aratat cum (da-ti la intrebarile mele si o sa vedeti daca o sa cautati). Vreau multe raspunsuri ca sa stiu ce aleg. Am mai gasit haine multe sub banutii mei (de Craciun ma refer) dar erau la nivelul 30, 40 si va dati seama ca nu le pot cumpara! Daca aveti cont pe ourworld va rog dati-mi un cadou de Craciun, daca se poate animaluti cumparati cu gems si sa fie de Craciun. Macar asta sa am daca nu am celelalte. Cel care imi face va primi un cadou surpriza. Sa dea comentariu la intrebare si sa-mi dea inca un mesaj prin care sa spuna "iti cumpar un animalut cu gems-uri" si va primi ceva foarte frumos. O sa-i dau si adresa mea de id, la care vom vorbi si ii voi spune datele si mai corect explicat ce sa faca. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| qMisaki a răspuns:

Imi pare rau ralucutza, dar nu se poate...

2 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Mersi pentru fundita! xd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai miki intrebari va rog