| elenagalati a întrebat:

Pe perete in fata patului am un tablou cu Isus Hristos.La ora 3:00 noaptea a cazut de pe perete.As dori sa stiu daca are vreo semnificatie.Va multumesc
Elena, Galati

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu are nicio semnificaţie. Şi eu în dreapta căzii am un cuier şi aseară când am făcut baie pe la 22:00 a căzut prosopul.Crezi că asta înseamnă ceva?laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tabloul prost părăseşte peretele inteligent.
Nu are nicio semnificaţie.
Şi ce caută un tablou deasupra patului?! E sursă de accidente!

| anka a răspuns:

Semnifica faptul ca a iesit cuiul din perete si trebuie sa bati altul.

| alexbzalex a răspuns:

Zi mersi ca nu ti-a cazut in cap

| ovidiu_4478 a răspuns:

Uita-te la filmul '' The exorcism of Emily Rose"devil.:X Poate gasesti raspunsul in filmsmug
Depinde si ce faceai la acea ora, tu sau vecinu` taudevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ora 3. 00... e ora lui...