emanuellex
| emanuellex a întrebat:

Pe salcii verzi si flori de mar, Isus sa va intre-n casa, sa va lase-n inima si-n gand, LUMINA PRETIOASA! Paste fericit! Cristos a Inviat! http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

ADEVARAT A INVIAT! Sa ai parte de tot ce-i mai bun, sa fi iubita si fericita alaturi de cei dragi tiehappyMultumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste fericit! A venit timpul ca speranta, credinta si iubirea sa invie in sufletele noastre, aduse de Cel care este Calea, Adevarul si Viata! Hristos a inviat! Multa sanatate tie si tuturor celor dragi!