| Biancaaa2000 a întrebat:

Pe sora mea o cheama Diana si vrea sa-si faca facebook si nu stie ce nume sa-si puna. Imi puteti da o manuta de ajutr?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

Deja numele cu * y * sau cu * tz * devin din ce in ce mai penibile.
Părerea mea sinceră. s; Îşi poate pune ceva simplu, cum ar fi * Diana D. * Sau altă iniţială in loc de D, cum ar fi iniţiala de la un alt prenume sau numele de familie.
Sănătate.winking

8 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Dirty Diana, chiar e dirty, foarte dirty. Nu înțeleg, ce trebuie așa de mult să te gândești la un nume pentru facebook, că așa de mult contează.Și să postezi pe un site. Penibil.

| PedoBarbie a răspuns:

Îşi pune numele ei: Diana Popescu.

| andrei1237 a răspuns:

Poate sa isi puna numele Diana Tha, Dia Dienutza, Diutza Dia.

| CannbalCorpse a răspuns:

Isi pune numele ei, Facebook nu e hi5.

| Bøøgey a răspuns:

Diana Ţâță Mare.

| Martina5 a răspuns:

Diana drăgutza

| Alexandra678 a răspuns:

Poate folosi numele Didi Diana, Dydy Dyenutza

| Biancaaa2000 explică:

:*!