| blueangel99 a întrebat:

Pe voi ce vă doare mai tare? Să fiţi jigniţi sau să primiţi o lovitură?
Argumentaţi(cine vrea).

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Eu cred ca ar conta mai mult o rana verbala decat una fizica. aia fizica peste cateva zile trece si ve-i uita de ea... dar ceea verbala nu o voi putea uita niciodata pentru ca va ramane mereu in suflet. de aceea de multe ori ori in viata am spus ca mai bine primeam o palma de la accea persoana decat un cuvant jignitorsad

6 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Eu încerc să le ignor pe amândouă. Dar dacă ar fi să aleg care este mai dureroasă, aş alege jignirea. Deoarece mă atinge în cel mai sensibil punct, în schimb, o lovitură trece... Dar rana sufletului rămâne.

| Urzi23 a răspuns:

Difera de la cine vine, una este de la parinti alta de la prieteni si colegi. Poti fi mai explicit/a.

| madyddd a răspuns:

Mersi... pentru funda! :d

| RyugaHideki a răspuns:

Niciuna.trebuie sa stii cum sa le ignori pe fiecare.
Daca esti jignit/a sa nu iti pese si sa faci ca totul sa revina in favoarea ta.
Daca primesti o lovitura.trece in cateva minute cel multhee hee
Ok hai sa zicem 3 zile in caz de este ceva mai grav laughing

| Loca a răspuns:

Cea verbala.

| Cojocaru_Stela_1960 a răspuns:

Cand gresesti e bine sa primesti o corectie, dar nu sant de acord sa fi lovit sau jignit.