| deffect a întrebat:

Pe voi va fac unele melodii sa lacrimati big grin? Pe mine melodia lu` arssura sfarsit de drum.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cand le cant eu... Pentru ca asa traiesc fiecare acord al instrumentului, fiecare nota muzicala, fiecare soapta. Pun mult sentiment, multa iubire si normal ca imi ofera lacrimi unele melodii.
Pavarotti-Caruso, Bon Jovi-Thank you for loving me, Always; Bryan Adams- Please forgive me, Everything I do, Goo goo Dolls-Iris, Richard Marx-Right here waiting for you. Daca stau sa ma gandesc la care melodie am varsat lacrimi mai gasesc cateva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cine iti aminteste melodia. Eu mai plangeam pe Only(Play&win). Mai nou scap asa cate o lacrima, 2, 3, 4, 5, pe The sound of missing you(Ameerah), I need an angel(Elena Gheorghe), Save me girl(dj Osaka).

| kamydana a răspuns:

Unele melodii care sunt mai lente si triste ma fac sa plang bineinteles daca nu sunt in toane bune sau mi-e dor de cineva.

| Razvan a răspuns:

Nu chiar sa lacrimez, dar e o melodie care ma pune pe ganduri:http://www.youtube.com/watch?v=Q4Ptx0qrQaI&feature=related

| OanaG a răspuns:

Close to you-Dj aligator

Spunem adio-Crazy win love struck

Dar ma abtinlaughing)))

| Alisa a răspuns:

Da, recunosc, mai ales atunci cand sunt trista si ascult niste melodii mai lente, dar daca plang ma descarc si ma simt mult mai bine dupa.