| Farcas_Alina_1979 a întrebat:

Pentru ca se apropie sfarsitul anului,propun sa spunem fiecare ce ne-a placut cel mai mult aici pe TPU.
Iti doresc:
Brigaela-sa reusiti sa ne fiti de folos cu raspunsurile dvs. si in anul urmator!
Legiuitoarea- Fii buna,zambeste in continuare si nu in ultimul rand ajuta-ne cu raspunsuri cum ai facut si pana acum!
Nony-sper sa fi fericit in noul an,si sa ramai tot la fel de simpatic
NOname- sper sa ne raspunzi din nou foarte frumos,si la cat mai multe funde!
Pe langa urarile "personalizate",va doresc tuturor sanatate,fericire,si tot ce va doriti sa vi se implineasca,sa puneti intrebari cu rost, inteligente,si la cat mai multe funde,voturi, sa va vad pe toti campioni pe TPU happy :*
Craciun fericit! :*

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mulţumesc, Alina, deşi numai de funde nu duc lipsă.hee hee
Sărbători fericite şi ţie şi tuturor oamenilor faini de pe aici!

| Farcas_Alina_1979 explică (pentru NOname):

Pai la cat mai multe 3000 pe anul acesta!

| NOname a răspuns (pentru Farcas_Alina_1979):

laughing

| Farcas_Alina_1979 explică (pentru NOname):

Sau daca vrei mai multe nu ma supar, vreau sa devi utilizatorul cu funde fara numar! Deaceea daca vrei iti ofer si eu una acum.

| NOname a răspuns (pentru Farcas_Alina_1979):

Nu, mersi. tongue

| Farcas_Alina_1979 explică (pentru NOname):

Cum vrei tu, draga NOname...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Multumesc din suflet. Si iti doresc sanatate, noroc si liniste sufleteasca!

| Fatamuntilor a răspuns:

Pentru toata lumea!
Mai multa toleranta, mai dispusi sa ajutam!
La cat mai multe raspunsuri folositoare!
La cat mai putine certuri, injuraturi, jigniri...

| J0B0MAT a răspuns:

Îţi urez şi eu ţie şi tuturor celor care citesc asta să aveţi parte de tot ce ne-ai urat tu. happy
Eu anul ăsta mi-am făcut cont pe site şi mi-a plăcut că am putut să ajut diverse persoane cu vreun sfat, vreo melodie, vreun film şi că am întâlnit persoane deosebite cu care mi-a făcut şi îmi face plăcere să vorbesc.

| Farcas_Alina_1979 explică (pentru J0B0MAT):

Multumesc! Putem ramane prieteni!