| Silvia a întrebat:

Pentru ca se apropie sfarsitul anului, propun sa spunem fiecare ce ne-a placut cel mai mult in timpul petrecut pana acum pe site si ce ne dorim pentru noul an.Si inca ceva... Aveti urari pentru prietenii de pe TPU? Eu da.
Sa incerc...Iti doresc:
Flav - sa fii in continuare rau cu mine, sa ma certi cand e cazul, sa fii mai bland cu userii care stalcesc limba romana si nu sunt in stare sa se exprime sau sunt prea aerieni, si mai ales sa ai un an plin de bucurie si impliniri.Aaa...si succesuribig grin.
Doamna Ruxandra - sa scrantiti limbile cat mai multor copii cu limba franceza si sa ramaneti mereu cu sufletul tanar
Legiuitoarea - sa treci cu bine peste tragicul eveniment care s-a intamplat curand si sa nu uiti niciodata ca Dumnezeu si-a mai dorit un suflet bun langa el.Fii buna, zambeste, rezista in continuare!
Brigaela - sa reusiti sa obtineti acel bebe pe care stiu ca vi-l doriti si sa fiti fericita altaturi de del si tatal lui
Alllinna- sa aduni cat mai multe puncte pe TPU.Glumeschee hee. Sa ajuti cat mai multi oameni, sa fii buna si sa ai parte de multa dragoste
BRO - sa nu te lasi niciodata de glumit, ca e jale.La cat oameni tristi sunt pe lumea asta, avem nevoie de multi ca tine.aaa...si sa termine constructorii aia casa din Coasta de Azurlaughing.
Mumoasa - sa iei numai note bune si sa fii fericita
Cami - sa nu iti pierzi din siguranta pe cunostiintele tale si sa infrunti in viata orice obstacol pentru a fii fericita
Enigma - sa agati cat mai multe fete si sa mai intrii si tu pe site...ca te vad din an in pastehee hee
Harciog - muuuulta sanatate dumneavoastra si sotiei
Criticul - sa reusesti sa faci cat mai multe vizite in Romanica pentru a iti vedea familia si sa iti mearga bine mai departe
Nony - sper sa ramai mereu la fel de simpatic si cu lipici la fete big grin
Soft Cristi - sa te tii de scoala si sa ai noroc in dragoste
Sweet Candy - sa ramai la fel de dulce si in noul an
Bacemi - sa iti mearga bine cu facultatea, sa ai noroc in dragoste si sa ajuti cat mai multi oameni pe TPUbig grin
Inna - sa fii in noul an la fel de curioasa ca anul acesta
Bubu - multa, dar multa dragoste si fericire.Imi doresc din toata inima sa il uiti pe nemernicul ala si sa il intalnesti pe Fat-Frumoshappy
Bizzare - sa ai parte de multa distractie, multa iubire si ...sanatatebig grin
Albastrel-Alinus.h - sa ai parte de multa iubire iubire iubire si sa daruiesti si mai multa
Bishop - note bunehee hee si sa intrii mai des pe sitehee hee
Luchass - sa fii tot la fel de bun la informatica si sa stii sa raspunzi la toate intrebarile la care noi ne uitam crucis fara sa avem habar ce vrea omu` ala sa ii explicamlaughing
Gabry - sa fii cea mai buna la scoala, sa nu iti murdaresti puritatea, sa fii la fel de gingasa mereu
Psihoyounger - sa ai muuulta fericire si sa nu iti mai bati capul din orice
Bent - sa nu te prind ca inve(se)lesti alta fata in afara de minerolling on the floor.Defapt...imi doresc sa fii tu fericit, sa nu iti pierzi din istetime si sa fii un model pentru noi, viitorii tineri
Pe langa urarile "personalizate", va doresc tuturor userilor de pe TPU sa puneti intrebari cu rost, inteligente, sa folositit periutele de dinti in scopul pentru care au fost create, sa nu va prind ca o aveti ca idol pe Hannah Montana si mai ales sa doresc multa sanatate si si mai multa fericire!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, sper sa colectionez cat mai mult, astfel incat s-o intrec si pe Raluca, sa il sicanez pe Bro de cate ori il prind, sa-l caut pe Critic de cate ori dispare (si o face des ), sa fiu aleturi de inima si sufletul Legiutoarei acum cand are nevoie, mi-e dor de mitraliera Psiholoagei si a lui Dominik, sunt alaturi de tine Nony )sper ca esti la al 100-lea job si ultimul ), sper sa am cati mai multi colegi de TPU cum este Lora, SweetCandy - numai iubire, voua celorlalti va urez nervi de otel daca nu prea dau dovada de intelepciune (se mai intampla ), tuturor celorlalti tot ce am mai bun pentru voi din farama asta de suflet care mi-a ramas si care face mai mult decat tot ce altceva v-as putea oferi. Imi pare rau ca s-au retras niste useri carora le pretuiam dinamismul si coltii (furni, Enigma ), si nu in ultimul rand multumesc acestui site care ne-a oferit ocazia sa ne cunoastem, sa ne certam, sa ne retragem si sa revenim, sa ne simtim aproape si in miez de noapte si in zorii zilei,
SARBATORI FERICITE - RALUCA SI INTREAGA ECHIPA care nu va fi acasa ci de serviciu si atunci o sa le scriu : noi suntem acasa si voi la serviciu sper sa nu uit si de Anul Nou, va sarut pe toti si sa aveti grije de voi de fratii si surorile voastre de parintii vostrii de sotii de copilasii vostrii si de noi.
Multumesc, ca existati!

10 răspunsuri:
| esapament a răspuns:

Le doresc la toti virginii de pe site sa isi piarda virginitatea laughing

cami
| cami a răspuns:

Silvia, m-ai (ne-ai) lasat fara cuvinte. Mi-au dat lacrimile, sincer! Sper ca 2010 sa-ti aduca 10-le, ala la fizica, sa fii iubita si sanatate maxima. Meriti tanara domnisoara. Am, si vreau sa cred ca mi-am facut prieteni pe acest site, sunt oameni minunati. nony, enigma, furni, tu, alinna, bro, andrutza, bubulina, flav, otonis, gregory, laura, bent, kratos, legiuitoarea, bacemi... ufff, sunt atat de multi happy
Si nu in ultimul rand, Raluca-mi se pare o tipa super happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu te iubesc @Cami!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu va ubesc si va imbratisez pe toate >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu fac parte din "guvern", nu fac parte din grupul celor care primesc urari "personalizate', nu ma numar printre cei din categoria "periuta de dinti" si "Hannah Montana", pentru ca nu se cuvine sa deschid o noua pagina pentru urari, o sa scriu cateva randuri pentru categoria "VOI SUNTETI TPU" :
"Fie ca sarbatoarea Craciunului, sa va aduca binecuvantari ceresti, sanatate, prosperitate si fericire. Bucuria din sufletele voastre sa se transmita prietenilor, vecinilor, colegilor, tuturor celor pe care ii aveti in gind, facindu-i mai buni. Noul an sa fie mai bogat si mai bun ca acesta si, sa vi se implineasca toate dorintele!"

nony
| nony a răspuns:

Silviuta, ai talent ( in a ma lasa fara cuvinte >:p ).
Fericire si impliniri va doresc TUTUROR.As vrea sa fac niste persoalizate, dar mi-e lene rolling on the floor.
Noi suntem TPU, asa cum a zis Oliana, care imi este foarte draga.Va doresc la toti sa aveti parte in noul an de tot ceea ce va doriti.La multi ani!

| Psihoyounger a răspuns:

Mulţumesc din suflet pentru ce ai scris. M-ai impresionat sincer şi sper din tot sufletul ca tot ceea ce ai scris să ţi se întoarcă şi ţie. Acum, din inimă îţi urez un sincer La Mulţi Ani şi sper din tot sufletul ca anul 2010 şi nu numai îţi va aduce mult mai multă linişte şi fericire decât ţi-ai putut vreodată închipui. Nu neapărat lucruri materiale căci acestea vin şi pleacă. Multă baftă si sănătate că-i mai bună decât toate.

Celorlalţi vă doresc tot ce e mai bun. Nu are rost să repet ce s-a mai scris dar vreau să spun un singur lucru: O viaţă avem şi asta trebuie trăită. Sper ca la împlinirea unui an, TPU s-a făcut mai bun, mai frumos, mai util! LA MULŢI ANI!

Psihoyounger

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ms foarte mult Silvialove strucklove struckEsti o scumpakisskisskiss
Eu va doresc tuturor multa sanatate, fericire si tot ce va doriti voi!love struckSa dea Dumnezeu sa avem un an bun!love struck

| Bishop a răspuns:

Mersi Silviahee hee
pentru toti membrii TPU sa aiba parte de tot ce iti doresc si la multi ani!

| BreeTPU a răspuns:

Poate gasiti si aici ceva mesaje de anul nou http://www.bree.ro/mesaje/anul-nou.php