| Georgiana2905 a întrebat:

Pentru ca sunt un fan adevarat imi dau voie sa spun : La multi ani, Lara Fabian! Pentru mine Lara a fost un adevarat sprijin. Mereu o am prezenta in gandurile mele, mereu ii cant piesele, mereu o imit... Ii stiu miscarile din concerte, gesturile, simt alaturi de ea emotiile.
O iubesc si o admir fff mult! Nu ma certati! Sper ca m-am facut inteleasa.
La multi ani, Lara Fabian!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Multumesc pentru postare, Georgiana! Buna idee!
La multi ani, Lara!
Lara Fabian - "Je t'aime"
http://www.youtube.com/watch?v=N-roGMGyFu0
Lara Fabian - "Je suis Malade"
http://www.youtube.com/watch?v=bIIL5p7_WKk
Si eu o admir foarte mult. Este ADEVARATA din toate punctele de vedere. Respect!

5 răspunsuri:
| raine a răspuns:

Georgiana, eu nu te cert, ba din contra, te apreciez ca recunosti o valoare artistica cu adevarat.
la multi ani si din partea mea Lara1 happy

a, si succes in a o imita, cine stie...intr-o zi poate ii vei lua locul.winking

| Costy_2798 a răspuns:

La multi ani Lara Fabian. O adevarata valoare si stiu ca o apreciezi cu adevarat.Esti un adevarat fan al ei.Bravo tie Georgiana

| DenisaAbdn a răspuns:

Subscriu. Lara Fabian inseamna sensibilitate, talent, frumusete, caldura, emotie, daruire, talent si o forta interpretativa exceptionala. Lara Fabian inseamna muzica adevarata, muzica care iti intra in suflet si te invadeaza in interior. Gratie, iubire si feminitate. Asta simt de cate ori o ascult, iar videoclipul piesei " Je t'aime" postat de prietena noastra Noname, m-a facut sa plang cand l-am vazut prima data si ma infioreaza si acum. O piesa superba, o voce minunata si un public extraordinar. Viata Lunga, Lara Fabian!

| Nicole_2509 a răspuns:

Te inteleg si te sustin, Georgiana, da, esti un fan adevarat!