Zbenguici
| Zbenguici a întrebat:

Pentru ca toata lumea vrea sa fie vedeta, si chiar daca nu reuseste este vedeta pe hi5, intre prieteni samd, dedicatie :)

http://www.youtube.com/watch?v=sHQ_aTjXObs

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nu vá inghesuiti sa raspundeti laughing .usurel.Se pare ca nu prea sunt multi intelectuali pe aici, mai mult baietasi de la colt b-)

Zbenguici
| Zbenguici explică:

Nu exista intrebare pentru ca asa e la moda.

Zbenguici
| Zbenguici explică:

@Nony incerc sa ma abtin in ceea ce te priveste. Inainte de a lua genul asta de atitudine, reciteste-ti raspunsul la intrebarea cealalta. Si nu te lega de mine ca iti pot demonstra usurel ca am dreptul sa iti pun si coji de nuca la colt.