| Alex a întrebat:

Pentru cei care au avut vise lucide: Cum a fost? Ti-a placut visele lucide? Mai vrei?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aproape in fiecare noapte am vise lucide.
Sunt constienta, ca visez, si pot controla aceste vise, pot sa schimb aproape orice: personaje din vis, mediul inconjurator, tot ceea, ce se intampla cu mine si cu ceilalti. Pot modifica evenimentele din vis, doar gandindu-ma la ele. Simt ca detin controlul, si este foarte placut. Pot sa indrept visul in orice directie. Plus, toate simturile sunt mult mai pronuntate. Aceste vise par foarte reale si sunt extrem de placute. Si da, mai vreau...si stiu ca vor mai fi.

| Alex08062018 a răspuns:

Nu am incercat

| Marcus99 a răspuns:

Nu am incercat

| Andrei226035 a răspuns:

Nu am incercat