| Michaela89 a întrebat:

Pentru cei care au cont pe Facebook-Murat Yildirim are cont?

Răspuns Câştigător
| micky_6821 a răspuns:

In toate interviurile recente ala lui murat yildirim a declarat ca nu are cont nici pe facebook nici pe twitter. pe facebook sunt foarte multe conturi dar toate sunt facute de fani. sunt conturile facute de fanii turci, fanii arabi, fanele croate, conturi murat-burcin, conturi ask ve ceza, cel mai nou este contul taksici-presupusul nou proiect al lui murat. acum un an aflat intr-o vizita in dubai unde a si avut un scurt interviu televizat a promis ca va face un site pentru fani, a dat si o adresa dar nu a mai finalizat proiectul. exista un site turcesc a carui administratora s-a intalnit de cateva ori cu sotii yildirim si tine legatura cu ei, s-au intalnit de ziua lui murat si i-a dat pozele si cadourile din partea fanilor si ea a postat ca murat a promis iar ca va face un site oficial pentru fani. inca nu a facut nimic. doar a atras atentia in mod repetat ca un mesaj pentru toti fanii ca el nu are cont pe facebook si nici pe twitter.

1 răspuns:
| mihaela_7710 a răspuns:

Da are, eu am cont si am vazut ca are funda?