| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a întrebat:

Pentru cei care au percing in arcada. spuneti-mi si mie:cat de tare doare cand ti_-l pune?

7 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Nebunirolling on the floor si doare foarte tare imi imaginez Doar nu ai de gand sa iti pui nu? Ne sperii!

| Butsilee a răspuns:

Arati bine asa cum arati nu iti trebuie! omg!

| kukubau a răspuns:

... dar daca te trazaneste? laughing))))))

| joanna_1070 a răspuns:

Da' ce are daca isi pune?big grin mie una mi se par foarte faine piercingurile in arcada. cele mici, finute biineinteles.nu stiu, si pe mine ma bate un gand de cam mult timp sa imi facbig grin din cate am auzit eu, durerea nu e chiar foooaaarte mare dar cica lasa semnthinking oricum, in caz ca iti faci, let me know laughing

| mary_5801 a răspuns:

Eu am avut, mi-a placut, imi mai place, dar sunt casatorita cu un om cu 20 ani mai mare ca mine si nu da bine.iti dai seama cum se simtea, cu toate ca a fost cu mine cand mi l-am pus.doare putin pe moment, apoi trebuie sa speli dim si seara cu ser fiziologic. o sa doara cateva zile, dar merita.se vede super. ce rau imi pare ca mi l-am scos si eu.numai sa-ti alegi unul subtirel ca se vede mai frumos.

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna explică:

Am zis pentru cei care au.si da, vreau sa imi pun

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna explică:

Oricum imi pun.nu imi pasa de altii.