| crystyna1992 a întrebat:

Pentru cei care au trecut de clasa a 11-a spuneti-mi si mie cum vi s-a parut economia? A fost grea, usoara, interesanta?

2 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Economia de clasa a 11-a este usoara sa stii! Daca iti place e si mai usoarawinking Mult Succes in Noul An Scolar! O zi buna!
Daniel.

| rozalia25 a răspuns:

Depinde de profesor si de manual. Ideea e sa o inveti daca ai de gand vreodata sa iti deschizi propria afacere sau sa lucrezi intr-o banca, sau ca manager.