| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care cunosc...stie cineva cand va avea loc festivalul berii Focsani 2010?:dbig grinbig grin

9 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Incepe azi ( 2 iulie) si tine pana duminica si este la promenada mall, dar nu stiu cine canta si zilele orasului incep tot de azi si tin pana pe 6

| alex1991 a răspuns:

6-9 iulie -Festivalul Berii şi zilele municipiului Focşani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu cand e. Dar toata lumea il asteaptalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E p 2 iulie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt "Zilele Municipilui Focsani" e pe 2-6 iulie iar Festivalul Berii e pe 6-9 iulie ceea ce este ciudat deoarece le-au separat anul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si unde se face?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aaaa.am inteles.deci 2-6 iulie Zilele Focsaniului si 6-9 iulie Festivalul Berii. e ciudat ca deja la Carrefour s-au bagat tiribombe d-alealaughing. Am auzit doar ca vine Cargo la Festivalul Berii. oare e adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca a fost zilele municipiului Focsani pe data de 1iulie pana pe 4 si a fost la carrefour ...si festivalul berii incepe pe 6iulie pana pe 9...si cred ca o sa tina la gara! nu stiu sigurbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Yo am auzit acum ca festivalul berii Focsani incepe pe 30iunie dar nu stiu sigur ...desi nu prea cred dar o sa aflu mai multe daca mai este festivalul berii si unde se va tine big grinhappy