| adellina a întrebat:

Pentru cei care fac sport. Ce execitii sunt bune pentru dezvoltarea muschiilor de la picioare, pentru piept, abdomen si fesieri? Daca stiti unele care sa dea rezultate in vreo 2 luni.

Imi puteti arata si niste linkuri`?

Multumesc!

5 răspunsuri:
| Any_1345 a răspuns:

Îţi recomand sa mergi la fitnes cit mai mult si vei obţine rezultate!

| juniper a răspuns:

Incearca genoflexiuni pentru picioare, flotari si abdomene, cam ce se face si la ed. fizica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersul pe bicicleta, abdomene, genoflexiuni.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ritm alert urci treptele una câte una și după 2-3 repetări le urci din 2 în 2 treptele, steper, ciclism, dans sportiv, înot.
Pa, pa.

| xuanbou a răspuns:

Ciclism... daca esti din vs, poate iesim la o tura smug