| DdDiX a întrebat:

Pentru cei care folosesc skype: este mai bun skype sau yahoo messanger?

va place mai mult? are mai multe utilitati?
pls dau funda:*

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mai bun Skype/Poţi face apeluri video/Poţi trimete fotografii/Fişiere tip Microsoft/Melodii/Video/Mai bun Skype

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sunt destui de putini care au cont pe Skype.Tot mess-ul e cel mai popular in Romania.
Bafta! :*

| Xname a răspuns:

Skype este mai bun pentru convorbirile la microfon claritatea este mult peste Yahoo messenger, dar in privinta celorlalte lucruri Messengerul castiga detasat dupa parerea mea. Succes!

| roxymaria a răspuns:

Skipe din cate stiu eu este pentru vorbit la microfon
majoritatea folosesc yahoo big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Skype