| GeorgyHyunAh15 a întrebat:

Pentru cei care joaca sims 2 am si eu o intrebare:Am descarcat de pe http://www.thesimsresource.com un par si in joc nu mi-l ara, imi arata un cap de iepure.de ce imi arata asa?
Dau fundita pentru cine imi raspunde la intrebare

3 răspunsuri:
| CrYsS34532 a răspuns:

Pentru ca e vrajeala big grin

| radudavid63 a răspuns:

A fost o farsa. Ap patit si eu.

| CraziNess a răspuns:

Da e ceva...laughingun cap de iepure pai de exemplu si eu am downloadat cateva coafuri pentru sims 2 si in loc de coafura care o avem mi-a aparut alceva o coafura pe care deja o aveam depinde unele siteuri nu sunt bune si poate e doar o poza acolo si cand o muti in download nu merge...laughing poate era alceva sau au incurcat ei chestile mai incearca sa vezi daca merge si cu alceva tot din acelasi site daca nu inseamna ca are ceva site-u nu jocuwinking Succes!