| Andrusccaaa a întrebat:

Pentru cei care joaca stardoll, am auzit ca se pot face perucile. km se pot face? puppy dog eyes. Funda. Vizitati-o pe Hubba-Bubba98 aia are un par fain. si as vrea si eu ca ea. cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Luiza-Marta_Mindrila_1996 a răspuns:

Stardoll este cel mai prostesc joc din cate exista pe lumea asta sincer sa iti spun si in plus e invechit cred ca ai observat si tu ca nimeni nu ti-a dat comm pentru intrebarea ta pentru ca nimanui nu ii pasa de acest joc stupid.