| alinutza4a a întrebat:

Pentru cei care merg cu bicicleta: cam in cat timp dupa ce inveti cat de cat sa mergi mai klumea? adica eu pot sa merg dar imi este greu la inceput pana la pun si pedalez. apoi este ok dar pana fac asta dureaza f mult. mai tin foarte strans si ghidonul.cam dupa cat timp de exersat voi merge mai bine?

Răspuns Câştigător
| Antonik a răspuns:

Depinde si de tine. aici poti incerca tu si corectandu-ti greselile vei merge mai bine in scurt timp. cu cat iti corectezi micile " esuari" cu atat vei persevera mai repede. nu pot da un timp de durata, deoarece unii invata mai repede, altii mai incet. Si, apropo. Te felicit pentru ceea ce faci deoarece nu multi tineri mai merg cu bicicleta in ziua de astazi.Mergand cat mai mult cu bicicleta, ai un stil de viata mult mai sanatos. Pup si succes!:*:*:*