| alinutza4a a întrebat:

Pentru cei care merg cu bicicleta: cam in cat timp dupa ce inveti cat de cat sa mergi mai klumea? adica eu pot sa merg dar imi este greu la inceput pana la pun si pedalez. apoi este ok dar pana fac asta dureaza f mult. mai tin foarte strans si ghidonul.cam dupa cat timp de exersat voi merge mai bine?

1 răspuns:
| matadoru a răspuns:

Salut! Prima mea bicicleta a fost una BMX si mi-a dat mari batai de cap.Am luat niste cazaturi zravene la inceput insa dupa vreo 12-14 zile eu am inceput sa merg bine, adica nu ma dezechilibram si parca am trecut la alt nivel, dovada ca de la BMX am ajuns la First Bike.