| elena a întrebat:

Pentru cei care nu au vazut aceasta imagine, mare atentie...priviti bancnota pensionarului, nu-i asa ca-i viitorul este luminos?
Acum nici luminita de la capatul tunelului nu se mai vede.
Ma intreb, oare ce-i asteapta pe adolescenti si tineri?

http://poze.haios.ro/listeaza_poza.php?lang=ro&id_joke=6 501&s=poze

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| elena explică:

Nu te supara @iuliaoprea ce sacrificii faci tu, personal, pentru iesirea din criza, de-mi tii mie discursuri politice...aici nu este vorba de sacrificii ci de sacrificati, sacrificati de minciunile lui Boc si Basescu pe care tu i-ai luat in bratele tale tinere, iar tu daca vrei sa pleci n-ai decat, dar nu vorbi in numele meu si nu te fa avocatul nostru.
Tocmai pentru ca esti o persoana tanara, asteptam un raspuns personal, nu cu tabloul lui Boc, Basescu, FMI in fata...

| Butsilee a răspuns:

Nu are fata Basescu sa ajunga pe bancnotelaughing

| iuliaoprea a răspuns:

Suntem in criza. Este o masura de austeritate. Ceea ce se intampla e normal in conditiile date. Degeaba sunt acuzati Basescu si Boc pentru ca ei nu au facut decat sa se supuna FMI-ului. Sau vrei sa fim amanetati cu totii? Asta e, trebuie niste sacrificii daca vrem sa ne salvam tara. Daca nu, sa plecam cu totii si gata! Ar fi mai usor, nu? Doar e stilul nostru...