| Ardeleanuldepenet a întrebat:

Pentru cei care stau la țară:
Obișnuiti să vă imbrăcați în trening și sa purtați papuci?(cum se poartă pe la țară)
Sau preferați Sa ma imbracati cu blugi si sa purtați adidasi?

3 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

Toamna sosoni.
Iarna sosoni.
Primavara sosoni.
Vara sosoni.

| OldSoul a răspuns:

I-auzi, la tara se poarta doar trening.
Aflu lucruri noi in fiecare zi, si eu care ma gandeam ca le stiu pe toate si pot sa mor linistit.
Eh, aia de la tara tot oamenii sunt, acum ca sunt mai multi manelisti/cocalari la tara decat la oras, asta e partea a-2-a.
Ideea e simplu, cei normali se imbraca si cu blugi, adidasi/tenisi, cum vrei tu, acum cocalarii da, se imbraca mai mereu in trening indiferent ca sunt la oras sau la tara.

| Darkmagic a răspuns:

Oriunde in lume, la Baicoi sau Bangkok:
Treningul purtat in casa, in curte sau la dracu, FARA legatura cu o activitate sportiva = Dinu Sararu - "Niste tarani".

Poate parea un raspuns dur, dar gandeste-l in alta culoare:
Isi pune cineva slipul pe el in loc de chilot... daca nu are de gand sa mearga la o activitate legata de acel slip? "Baie", "polo", "plaja", etc?
?
Pai daca NIMENI, atunci de ce dracu trening, in curte la sapa? big grin
O sa spui: "Asta inseamna ca 99% dintre oameni, nu stiu sa se imbrace!"
Ai dreptate! big grin