| luckyman_4740 a întrebat:

Pentru cei cu pielea finalaughing. De cate ori ma spal cu apa caldutza, ma mananca tot corpul dupa ce ies de la dus, iar cand ma spal cu apa fierbinte nu am nici un fel de simptome. Sa fie vorba cumva de vreo alergie sau apa nu este tocmai curata? ca remediu pentru mancarime trebuie sa ma frectionez cu o apa de toaleta bogata in alcool, sau spirt medicinal. De ce oare? astept raspunsurile voastre si remedii

2 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu stiu, dar si eu patesc la fel ca si tine. Oare din cauza ca avem aceeasi mama, eu am blana, tu nulaughing

| resp3ct a răspuns:

Eu cand ma duc sa urinez incep sa ma manance picioarele laughing.