| CraZyKid`SiSi a întrebat:

Pentru cine joaca Grepolis. Dintre sabier, prastias si arcas care e mai puternic in atac? dar in aparare

Răspuns Câştigător
| judgement a răspuns:

Sabierul si arcasul sunt trupe de aparare, iar prastiasul este trupa de atac, dar pana cand vei ajunge sa faci cavalerie, este bine sa dai atac prima data doar cu prastiasi, si apoi prasitasi cu arcasi (deoarece trupele de aparare transporta multe resurse) daca mai ai nelamuriri e astept pe privat sa iti mai dau informatii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In atac e mai bun sabierul, si in aparare si arcasul si prastiasul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prastiasul

| XtremeBoyKrishna a răspuns:

Citeste pe Wiki.Numele meu pe forumul extern:Krishna si in joc pe luma Gamma : N0Problems