| AdioTPU a întrebat:

Pentru fanii Zorro, care Zorro vi se pare cel mai chipeș dar și cel mai potrivit în rol: Alain Delon, Antonio Banderas, Guy Williams sau Christian Meier?
Pentru mine, Guy Williams the Best!
https://ibb.co/zPDDLdY

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Alain Delon,

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Antonio Banderas

| wildthing a răspuns:

Eu eram cel mai potrivit...pentru rolul din 1998. De ce? Ca sa ma pup eu cu Catherine Zeta-Jones, nu Banderas! happy

| LordCristobal a răspuns:

Rosalia full mode.

| LordCristobal a răspuns:

Dintre toti Banderas e cel mai fain.

| aimullah123 a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult The Mask of Zorro din 1998 in care joaca Athony Hopkins si Antonio Boanderas.
Niciun actor nu ar putea sa il joace pe Zorro asa cum a facut-o Anthony Hopkinswinking

| Kornuletz540 a răspuns:

Brad Pitthappy