| RalucaAlina11 a întrebat:

Pentru Fete : Ce va place cel mai mult la un baiat? Ce va atrage?

Răspuns Câştigător
| iccecrim a răspuns:

Știi oricât de frumos ar fi băiatul, dacă are o personalitate urâtă degeaba l-a făcut maica-sa frumos. În primul rând personalitatea, căci din interior vine frumusețea, desigur să arate bine, să fie deștept, nu știu, ochi să aibă și toate celelalte organe. Să fie vesel și deștept, îmi plac băieții care știu ce fac și fac tot ce știu, care au un scop în viață și nu se uită după fuste, hm și uitasem, desigur să-și iubească părinții, ador așa băieți care țin foarte mult la părinți, zic mămica și tăticul, în loc de mama și tata, și chestii de acestea mai copilărești, vreau un băiat matur+copilaș. Adică nu vreau, dar îmi plac așa băieți, nu sunt o fată care caută un băiat perfect, de fapt imperfecțiunile sunt perfecte! Și da, să fie înalt, fiindcă băieții înalți (cam de vreo 1.70 sau mai mult, în nici un caz mai puțin) sunt frumoși și par protectori! Da și să fie protectori, nu degeaba face parte din sexul puternicului, o femeie frumoasă lângă un bărbat puternic! Cum sunt părinții! Sper că ți-a plăcut răspunsul meu. aștept funda happy Glumesc! Dar nu m-aș supăra dacă mi-ai decerna-o!

| raluk27 a răspuns (pentru iccecrim):

Cand ai sa cresti mare, cu familie si mamica si taticul vor fi pusi deasupra ta, si in plus, vor si locui si in aceeasi casa, nu stiu daca o sa-ti mai placa la fel de multhappy

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Aspectul igienic, nu cel al infatisarii si sinceritatea. astea doua calitati le-am cautat la omul pe care il iubesc de 25 de ani.
O seara bunahappy

| carminaburana43 a răspuns:

Daca e cumsecade, politicos, sincer, glumet. Daca are cele patru calitati deja eu sunt cucerita! E foarte rar sa gasesc toate cele patru la o persoana.Una lipseste in mod sigur.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Sincer?
nu conteaza aspectul cat conteaza sa fie iubitor si sa ma inteleaga.
Daca stie sa asculte si de parerea mea atunci relatie va merge indiferent daca e orb chior schiop etc daca credeca tot ce zice el e sfant atunci CLAR se distruge totul.
Deci pentru mine asta conteaza sa fie iubitor si intelegator restul vine absolut de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Prea puţin mă interesează aspectul fizic, mă interesează ca omul de lângă mine să fie un om de caracter.
Te pup!

| Park1Suin a răspuns:

Baietii slabi ca un scheelet sunt ..nu sunt pe placul meu.Privirea,zambetul,ochii,totul.

| BluishAngel a răspuns:

Pe mine ma atrage cel mai mult personalitatea(caracterul) sau si zambetul.

| madalinamadu a răspuns:

Zambetul si modul cum se comporta in preajma mea... big grin

| ellaells a răspuns:

Privirea...

| OnlyTheScript a răspuns:

Sa stie cum sa ma asculte si ma ma inteleaga atunci cand am o problema + privirea.

| Rooksee a răspuns:

Sunt foare pretentioasa la baieti.
Vreau sa fie frumos, destept, un pic sensibil dar si un pic de tupeu. Romantic, sa stie cum sa se comporte

| elik a răspuns:

Pe mine..sinceritatea si felul in care se comporta sa fie unul natural.winking

| Iwliia a răspuns:

Personalitatea

| LovebloveIoNeLaCrysyyGoodMynameisBellDoorBayy a răspuns (pentru Iwliia):

Eu as zice:1.Simnceritatea,modestia si aspectul bine doar nu imi iau unu cu dinti galben si nespalat..Si trebuie sa rada,,,

| KinderBeiib a răspuns:

Sa stie cum sa se comporte :3...

| roxanabombonik a răspuns:

1.Comportamentul
2.sinceritatea
3.Aspectul oh go onlaughing