| Liviu321 a întrebat:

Pentru FETE: ce va place cel mai mult la un baiat, cum puteti fi cucerite mai usor am nevoie de sfaturi urgent :X funda normal.

Răspuns Câştigător
| Gina1 a răspuns:

Unei fete ii place sa actionezi, nu sa stai ca un mormoloc si sa te uiti la ea, adica sa te duci la ea si sa-i spui : '' buna, ce faci '' cu toate ca nu o cunosti, si faci cunostinta, ii ceri id de mess si toate chestiile, pana cand ii spui ca o placi!

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Pentru a ma cuceri un baiat trebuie sa arate ca este inteligent si manierat, sa stie sa se poarte cu mine, sa-mi vorbeasca adecvat si sa nu intreaca masura ori sa-si permita prea multe.