| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fumători, ce aveți în minte când citiți riscurile de pe pachetul de țigări? Nu va face sa va lăsați de fumat?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine le citește?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți spun eu ce au în minte. Au Stresul au necazuri au probleme tu ai impresia ca ei nu sunt conștienți ca fumatul le distruge sănătatea? Ca le distruge plămâni fiicatul danatura respirația și tot metabolismul ei toți sunt conștienți da asta da oamenii ăia acolo și-au găsit refugiul cum? Părinți lor au fost primul lor exemplu 100%la100% și copii apoi cresc cu exemple primite și văzute de la părinți lor ce aud ce vad trăiesc la fel și ei (mai sunt și excepții da cu sechele și ăia) da ei tot sunt conștienți de faptul ca le distruge viața da oamenii ăia au fumat ani la rând zi de zi noapte de noapte fumători înrăiți nu ăștia de câte un pachet pe zi sunt ăștia care rupe și câte 3 pachete pe zi ce poți tu săle mai ceri la oamenii ăia? Nimic boss oamenii ăia au trecut prin viață trăit și văzut multe stresul necazul probleme ia adus acolo pentru noi ne fumători este ușor sa spunem da de ce fumați? Da oamenii ăia au necazuri multe și țigările alea îi mai face sa uita de probleme și stres și necazuri.

Pe când generați noua o arde pe narghilele vape cu arome de 10 feluri coca metafina iarba marihuana ăștia sunt drogați ăștia sunt problema Adevărată un societate îți dă în cap și te omorâ Doaamne ferește pentru 1 gram de marfă eu știu ce-ți spun am pierdut mulți prieteni Adevărați din cauza la drogurile astea ăștia sunt Adevărați haotici nu ști Niciodată ce intenți au ce au în cap ăștia sunt imprevizibili iar astfel de "prieteni" nu te vor ridica și te vor trage jos cu ei sa nu te ridici sa nu ai un drum bun în viața și sănătos...