| PCDemon a întrebat:

Pentru mine, Miley Cyrus a fost un idol de cand eram mic. Dar dupa ce a facut in videoclipul asta:
http://www.tmz.com/......h-montana/
La o luna de ziua ei ( 18 ani ) fumeaza salvie impreuna cu prietenii ei, si confunda pe unu din baietii de acolo cu Liam Hesworth ( iubitul ei ).

Acum, fanii lui Miley, ce parere aveti acum despre ea? ( Urmariti videoclipul ).

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Sincer. am aceeasi parere ca tine. nu inteleg ce i-a trebuit :
e foarte frumoasa, are o voce superba, are bani, are miliarde de fani din tote colturile lumii... Nu inteleg de ce a facut asta. oricum, eu nu o mai pot privi cu aceeasi ochi dupa ce a facut. In continuare ascult muzica ei dar cert e ca s-a distrus!

2 răspunsuri:
| B3happy a răspuns:

Mersi pentru fundita :*

| Lion_9677 a răspuns:

Dao in colo de cyoara mai si fumeaza proasta