| remus a întrebat:

Pentru persoana anonima care doreste detalii privind restabilirea o rog sa ma contacteze pe privat, o zi minunata va doresc tuturor, s-a instalat iarna, ninge ca in basme aici la dunare.

1 răspuns:
| antonia09 a răspuns:

Da e foarte mirific peisajul de afara.
E superb sa stai in casa la caldura semineului si sa privesti pe fereastra cum fulgii de nea parca se iau la intrecere unul fata de celalalt pentru a ajunge pe pamant.
Florile de gheata din colturile ferestrelor par sa vrajeasca acesti fulgi de nea si sa ii indemne sa cada cat mai mult pentru a ne face sa ramanem fermecati de acest spectacol.
O zi buna iti doresc si tie.
Sarbatori fericite!