| RAY a întrebat:

Pentru persoanele cu anxietate, simtiti si voi greata in prezenta altora, mergeti la sala?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand "credeam" ca am asta, nu simteam.

| GoldenZenith a răspuns:

La mine e mai mult tulburare de panica, dar am si anxietate, ca na, de acolo porneste. Nu simt greata si pot sta in grupuri de oameni mai mari, dar daca mi se pare mie ca e ceva in neregula, pierd controlul si contactul cu realitatea si plec.

| oglindasultanului a răspuns:

Pentru ca-s bolnavi si scarbosi...

| RKBlue a răspuns:

Nu,nu mi se face in prezenta nimanui(nici daca miroase urat rolling on the floor )
N-am probleme cu stomacul in sensul asta niciodata.
Nu merg la sala. Exercitiile le fac acasa si afara si nu vad de ce as merge, sa stau intr-un spatiu inchis...Imi place sa ascult muzica in timpul anumitor exercitii si nu pot purta castile cand le fac, deci e si asta o inconvenienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa ceva big grin. La mine put "suflete" si prin ziduri, la mile distanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scapat de anxietate, ca acum ma cam doare undeva de lumea exterioara! Nu, nu merg la sala si nici nu voi merge!

| Michaeel a răspuns:

Am anxietate dar nu sunt antisocial. Nu îmi e greață în prezenta altora dar câteodată as prefera sa am stau într-un grup mai micuț decât în prezenta multor persoane.De mers la sala nu merg deoarece consider ca nu este nevoie(nu o spun într-un mod lingușitor, ma refer ca îmi place cum arat și nu ma gândesc sa merg la sala)