| anonim_4396 a întrebat:

Pentru rockeri/metalisti
Black metalul romanesc.Pareri si contra argumente.Va place? Daca da/nu de ce?
Ce va atrage/nu ma atrage la rock? Ce sentimente va trezeste?

Rog seriozitate.Cine vrea sa faca caterinca poate sa renunte

Răspuns Câştigător
| HoneyCocaine a răspuns:

1.Da pentru ca in opinia mea este unic.
2.Ma atrage originalitatea thinking
3.Ce sentiment sa-mi trezeasca?thinking De...nus tiu thinking pur si simplu imi face placere sa ascult

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee nici pe tine.ups, epic fail

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee citeste intai si apoi raspunde sau dispari

| Yell0w a răspuns:

Tu nu observi ca mai nimeni nu te baga in seama?laughinglaughing

| BunicuLuCristos a răspuns:

Satana e puternica si in randul ortodo. romani, dar fiind atot puternic voi starpi orice urma de pagani din muzica romaneasca