| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Pentru tine cum arata fata ideala?
Interior(Deschisa,timida,etc.),exterior(Inaltine,culoare a ochilor,culoarea parului,cu breton sau fara,cu ochelari sau fara,creata sau cu parul drept, etc).
Dar baiatul?

Răspuns Câştigător
| Auslesse a răspuns:

Eu sunt fata, deci iti raspund din punctul meu de vedere..interiorul sa fie asa cum trebuie,sa fie un baiat cu suflet bun,atent,deschis,sincer si ar mai fi cateva de spus,dar ma limitez la astea, deocamdata.
iar exteriorul, ce sa zic, eu una, nu am un anume tipar...degeaba zic eu acum ca as vrea ca baiatul sa fie nu stiu cum, sa aiba nu stiu ce fel de ochi.NU!
daca imi place, imi place si gata.
daca ti se pune pata, nu cred ca mai tii cont ca nu e asa cum il vrei tu, adica sa aiba nu stiu ce inaltime, etc.

1 răspuns:
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia.