| anonim_4396 a întrebat:

Pentru toti utilizatorii innebuniti dupa Justin Bieber mai ales pentru @ Miamia :
Dragii mei,
Nu am nimic cu voi, dar daca incepeti cu : JB e cel mai mare, cel mai frumos, cel mai bun, nu e de bine. Noi ( cei normali ) nu va zicem ca sunteti afoni doar ca ascultati Bieber, NU va pun sa ascultati AC/DC sau Michael Jackson daca nu vreti, nu ascultati... DAR NU ZICETI CA GIASTINU' vostru e MAI BUN DECAT EI ca nu este asa Nu este si niciodata nu va fi! O sa vedeti peste vreo 2-3 ani daca veti mai auzi ceva de Justin. cred ca toti utilizatorii normali ai acestui minunat site ma vor sustine.NU mi-o luati in nume de rau dar schimbati-va gusturile pentru binele vostru si a intregii omeniri.Multumesc!
Cu drag,
Xo Ruxa Xo
PS : Nu am nimic cu nimeni! Doar imi spun parerea. Si imi place Justin Bieber, dar nu zic ca e cel mai bun, pentru ca nu e!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt, e un singur utilizator. Isi face mai multe conturi din lipsa de sustinere, tu ce credeai?
@djkoko, "satanisi"? Rockerii satanisti? Arzi. Tu te-ai descris singura in cazul asta : "tampita pitipoanca".
Bafta.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De accord!
ascultati ce vreti.dar baremi taceti dracu din gura!
am mai zis eu candva... miamia si altele ca ea ar tr sa isi foloseasca gura aia pentru altele ...nu pentru vorbit!
deja e o insulta sa compari ac/dc cu si.b!

| Ruxiire a răspuns:

@ djkoko daca ai citit cu atentie scria " Si imi place Justin Bieber, dar nu zic ca e cel mai bun, pentru ca nu e! ". Eu nu ascult rock, dar ascult JB...dar Miamia exagereaza spunand ca JB e mai bun decat Michael Jackson, acum sa fim seriosi! chiar e JB mai bun decat Michael?

| IloveJustinBieber_6148 a răspuns:

Sa sti ca chiar e pentru ca este un baiat superb cu o voce de INGER

| JuliaDYankee a răspuns:

Te sustin insa nu uita ca gusturile nu se discuta.

| Dianaa14 a răspuns:

Ai dreptate totall si ilovejustin chiar are voce de inger? are voce de fata si parca esti vecinul meu cand canta la dus si crede-ma e groaznic! adica de ce crezi tu ca michael sau elvis sunt numiti regi ai muzici? sunt asa niste prosti ca justin care au aparut pe youtube si au devenit vedete de rahat? nu fata draga canta muzica adevarata si live canta si mai bine! daca il pui pe justin live se face de ***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuza`ma laughing si in reviste scria ca lumea deja s-a cam plictisit de Biberon happy

| djkoko a răspuns:

Auzia asa cum noua ne place JB si tie iti place nu stiu ce fiecare are gusturile lui si eu pot sa zic ca voi rockarii va laudati cu ACDC sau mai stiu eu ce fiecare cu gusturile lui dar spre deosebire de altii nu nu ascultam tampiti pitipoance sau satanisi.