| BogdanDavidZ a întrebat:

Pentru voi ce inseamna un like pe Facebook?
Voi de ce dati like unor persoane pe care nu le cunoasteti?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu nu dau like niciodata laughing.
Daca gasesc ceva interesant si care imi place salvez postarea respectiva ca sa o revad, dar la pozele oamenilor nu dai like.

| LPCTSTR a răspuns:

Eu nu dau like-uri persoanelor necunoscute tongue deci nu am ce primi înapoi.
Referitor la semnificație, nu existăwinking

| Sn4k3 a răspuns:

Nimic, dau like numai la lucruri care ma intereseaza, nu selfie-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dau Like persoanelor necunoscute și celor pe care nu le agreez. De ce as face -o?

| Peridava a răspuns:

Dau doar daca este o postare interesanta sau un comentariu corect, destept, indiferent cine il face.

| Jannah a răspuns:

Dau like la toata lumea

| Danielul123 a răspuns:

Like pentru mine inseamna ca mi-a placut postarea persoanei respective. Dau like personelor pe care nu le cunoscu doar din gresela, altfel nu vad de ce.

| ANDREWRAZVI a răspuns:

Nu inseamna ceva anume pentru mine