| babylove_4189 a întrebat:

Pentru voi un simplu status pus de un ex. ceva in genul,, ai uitat ca iti place de mine" v-ar face sa credeti ca vi se adreseaza?laughingtinand cont de faptul ca el nu mai vrea o rel si stie ca inca il plac.laughingrog seriozitatelaughing

Răspuns Câştigător
| DonnaEmperatriz a răspuns:

Probabil.Cred ca da.Depinde de situatie, poate face la baza sa te necajeasca, sau e un status la misto, fara referire la cineva! succes!

1 răspuns:
| alexandra987 a răspuns:

Nop
daca scrii un status poate sa fie pentru oricare persoana
atata timp cat eu nu asi mai place persoana are si'a pus statusul acesa
chiar nu asi crede ca mi se adreseaza mie
poate sa fie pentru oricine altcnva dar nu pentru mine