| anonim_4396 a întrebat:

People come into your life for a reason, for a season, or for a lifetime.Cam asa e...Ati vrea uneori sa schimbati asta?

Răspuns Câştigător
| toto a răspuns:

People just come into your life for a reason or not! And no reason why.It's all about accepting them in your life. Daca au intrat si fac rau, da-i la o parte! cand nu fac bine, trebuie schimbat ceva. NU?

4 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu as vrea sa schimb asta, consider ca este perfect adevarat. Uneori omul potrivit, la locul potrivit te ajuta foarte mult. Uneori chiar ajungi sa te intrebi, daca nu era X acolo ce ma faceam?

| Yly a răspuns:

Nu poti schimba ceva ce e imposibil...fiecare lucru isi are scopul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hoferam batos like nostra barino live.deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, poate aia cu lifetime imi suna cam obositor.