| anonim_4396 a întrebat:

Planeta Terra e o chifteluta picanta plina de savoare, ce este in imaginatia ta planeta Terra!

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

O chifteluta crocanta laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Terra este o mama care ne da de toate dar din pacate a avut foarte multi fii ratacitori care au incercat si mai incerca s-o distruga precum si noi toti suntem fii ei dar precum nu toti fratii se iubesc in anumite familii din pacate nici pe Terra nu toti oamenii se iubesc.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Este o armă în imaginația mea, desigur netinind cont de dimensiunile și formele reale ale sale.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Foarte picanta.happy

| keepcalm99 a răspuns:

O gogoasa obosita (are atatea milioane de ani) laughing