| Sun life a întrebat:

Plss.:d am nevoie sa statushappy despre culori, anotimpuri. ceva speacil care sa impresioneze. pormit promit funda!happylove struck multumesc anticipat si raman datoaree!:X:*

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey! pai iti zic cateva din ale melebig grin[acu nu ma laud da mie multi mi le copiaza si nu stiu ce ada asa interesant la elestraight face]laughing

Traim intr'o lume invadata de statusuri si avatare:Xo lume plina de culoarebig hug

asta sunt eu mereu visatoarebatting eyelashestraiesc intr'o poete si visul e culoare:X

de ce sa plang? suflete si zambete pot si eu sa frang:X

. diStantSa` invinge`. sperantSa ultima m0are`. chiar` si atunci` cand' sentimentuu` doare. t0th gaSesthi O` scaparee!`.^^

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck

Fiecare zi o traiesti teoretic. E greu cand iti repeti in gand „capul sus trebuie’ sa zambesti" si subconstientul imi dicteaza „cand plangi sa nu te mai opreshi":X:X

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´! love struck

-●Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam`●

Vad stele verzi, cum tu nu le vezi? acolo intre farfuria zburatoare si omuletii verzi:X

Sunt fata care are acea scliire in ochibatting eyelashessi nu e din cauza excesului de mascara spre deosebire de tinelaughing

Are 13 ani si nu stie ce simtebig grinazi te yubeste maine te minte. dar nu incerca s'o schimbi asa e ea. daca e a lui nu poate fi si'a ta:X:X

Educata de destin. Simt mult. Arat putin.:X Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata. Sunt succese care ma`njosesc. Si infrangeri care ma inaltza.love struck"

E scanteia care declanseaza focul, butonul care controleaza jocul! Cireasa care decoreaza tortul, Mecanismul care pune in miscare totul; x!""

Sa te`mbraci in r0z sh m0v, s` nu`tsi pese d nimic, s` ai timp d tine`, s` te`nd0pi cu ci0c0lata cu lapte, s` fii sincera, s` razi ink` la desene animatehappy

sper sa-ti placa asteabig grin