| crissti a întrebat:

Poate ca aceasta intrebare a mai fost pusa pe forum... dar mi-e lene sa o caut oh go on! Cum prefera o fata sa o abordeze un baiat (cucereasca)...am prietena si noh. dar nu ma consider un gigolo laughingsi de aia mai imi trebuie ceva sfaturi tongue

2 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

Nu folosi replici de gatat. Sunt superficiale si nu-ti dau o imagine de sine prea buna. Atrage-i atentia cu o remarca inteligenta, si daca e receptiva, discutia va curge de acolo. Nu trebuie sa-ti faci griji, pentru ca daca e interesata de tine, prima data nici nu va conta ce vorbiti, limbajul corporal va lua locul esentei conversatiei(daca are una).