cami
| cami a întrebat:

Poate intru si eu pe lista (NE)facatorilor de teme. Am o tema in care trebuie sa scriu cum ma vad ceilalti. Apelez la voi, 2 cuvinte, va rog.
Stiu, se poate intelege altceva, dar chiar e TEMA, si n-as vrea sa scriu ceva care nu este probat, si cum cu voi am cea mai mare interactiune in timpul meu liber, va cer. ajutorul.
Cum ma vedeti voi?
Va rog, imi trebuiesc doar 2 cuvinte.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambitioasa si indragostita (de Bent).

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Offf off off vrea sa fie laudata fata astalaughing.

| juniper a răspuns:

Ca un bondarel smecherwinking

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

O persoana cat se poate de normala si modesta... tu insutii...winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca "floarea soarelui"blushing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am voie sa raspund la intrebarea asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca as vrea sa fiu in ton cu, criticul si mai ales ca parerea mea conteaza mai putin in cazul tau dar fotografia pe care ia ales-o chiar te reprezinta.insa nu inteleg ce cauta acolo un panou solar sau mai degraba ar fi unul voltaic, adica in fotografie.nu pot spune nimic concludent despre tine pentru ca nu te cunosc dar din "jumatatea" de floare pe care ai ales-i iti pot spune ca nu iti place sa-ti arati cine si ceea ce esti(daca floare era intreaga ar fi fost invers)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni, no comment, da' sa stii ca you're fu*king brilliant. rolling on the floor