| sonniabarbu a întrebat:

Poate lua cineva locul celei mai bune prietene? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Din pacate nu se poate!
Cea mai buna prietena nu se poate inlocui cu nimeni, are ceva special.
Te pup!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, dacă s-a dovedi că nu a fost cea mai bună prietenă!
Pa, pa.

| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Am văzut şi eu asta. Când apar banii, toate se pierd. Aveam şi eu o prietenă bună.Dar când a apărut o fată cu bani care putea să meargă oriunde, oricând, eu am ieşit din peisaj.Am fost dată deoparte.Deci,toate până la bani...Atunci,toţi oamenii se schimbă.Şi uită de lucrurile cu adevărat importante.

| fuzzer a răspuns:

Da se poate.Ce nu face omul pentru bani, faima, succes? Isi uita si familia, altminteri prietenii.
Sau poate interveni un baiat, si asta e posibil.Omul,aceasta fiinta complexa, ciudata, rationala, n-am s-o inteleg niciodata.

| Lovetolove a răspuns:

Nu, nu poate happy. Tocmai de aia ai ales-o pe ea, pentru ca era (este) speciala. Daca putea si inlocuita alegeai pe altcineva de la inceput.