| BlackAngel112 a întrebat:

Poate nu va interereseaza si scuze de categoria dar trebuie sa va arat....nu e asta prostie oameni buni?
http://www.youtube.com/watch?v=AEkbegyUmSQ&feature=relat ed

6 răspunsuri:
| Noreasontosimle a răspuns:

Ce sa faca si ei.oh go on copii fara viitorlaughing))

| DannaK a răspuns:

Hahahaha, e soc si groaza laughing)

| Euforia123 a răspuns:

Lool laughing) prea penalhappy

| simonafrumoasa a răspuns:

Copila asta nu-i in toate mintile. o fi tras ea chestia asta la misto da ati vazut ce si-o batut joc de ea? numa mo enervat cioara asta de copila. da du-te sa nu mai zic unde crede ca o sa radem sau ca ne invata ea si o ascultam. prostia data la maxim de o tiganca proasta. mi rusine ca ii romnca.

| Giulia97Anna a răspuns:

Tiganca + pitipoanca=Miss Piranda 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postare irelevanta pentru Dragoste si sex.