| anonim_4396 a întrebat:

Poate o să vi se pară cam aiurea, dar știe cineva, întâmplător, ce scrie pe o diplomă de licență pentru Facultatea de Științe, domeniul Matematică cu specializarea Matematică și Matematică-Informatică? Aș fi recunoscător dacă mi-ați putea spune sau și mai bine să îmi dați o imagine cu o diploma de acest fel!
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bubbleuh a răspuns:

Scrie "respins", mare si clar. Iar pentru diploma ta, am inscriptionat special mesajul cu "Mars acasa".
Ai aici linkul, te rog semneaza-te.
http://zutv.ro/......cd6c0b.jpg