| aLina_8828 a întrebat:

Poate sa-mi trimita si mie cineva metin2 GX? va rog:(. ca de pe www.metin2gx.ro nu se mai poate lua:( cine mi-l da pe mess ii dau funta:D:*
sa-mi zica aici, si sa lase id intr-un mesaj:D

3 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Nu vad de ce ai vrea pe mess cand ai putea sa il iei deaicia:))lool
http://fisierulmeu.ro/29YPAGFQ9Q0V/METIN2-GX-New-Launcher-exe.html

| aLina_8828 explică:

Da da ala e new launcher, daca ai juca metin ai stistraight face
si nu imi mai trm fiindk s-a rezolvat problema cu siteul si l-am luattongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie adresa de unde downloadezi metin2. gx plz