| SuzySweet a întrebat:

Poimaine merg la un majorat, la un baiat. I-am luat o felicitare, dar e goala, trebuie sa scriu eu ceva pe ea. Un mesaj dragut? Lasati-mi modele!

2 răspunsuri:
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Sa fii iubit cum meriti, sa fii dorit cum iti sta bine, sa ne iubesti si tu la fel cum te iubim si noi si nu uita ca toate te v-or costa in viata numai dragostea adevarata o s-o primesti gratis.

Pana acum te-ai tinut de distractii si de nebunii cu amicii tai copilarosi - de acum inainte te-asteapta... dragostea - cea mai profunda bucurie a inimii. Sa fii iubit!

A da, batrana si celebra Dragoste la care visati cu totii, si mai ales voi astia proaspat eclozati. Am intalnit-o si eu de cateva ori, si odata chiar am invitat-o la un pahar sa o cunosc si eu mai bine dar se pare ca ea nu sta de vorba cu cei din clasa de jos. Oricum eu no admir mai mult pe doamna Sex, care chiar daca e mai batrana decat Dragostea, e mult mai modernista si s-a adaptat perfecte la vremurile noastre. Dar tie iubitul meu prieten, pentru ca tin atat la tine, iti doresc sa le ai pe amandoua babe odata.

| ElenaSA a răspuns:

Sa fii fericit!
Azi implinesti cea mai frumoasa varsta a vietii si o viata noua te asteapta inainte, o viata care iti doresc sa-ti fie plina de dragoste.