| Dulc3amarui a întrebat:

Popular si cu prieteni falsi sau nepopular si cu putini prieteni dar adevarati?

4 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Nepopular si cu putini prieteni dar adevararati ...mai bine sa ai 2, 3 prieteni adevarati decat mai multi si pe deasupra sa fie si falsiwinking.Vei stii ca acei prieteni adevarati vor fi mereu langa tine cand vei avea nevoie de ei insa cei falsi la prima problema se vor preface ca nu te cunoscoh go on.Asa ca trebuie sa ne alegem cu grija prietenii pentru a nu regreta mai tarziu de alegerea facutahappy

| MarianWLF a răspuns:

Cum spun cei de mai jos dar chiar si asa nu sunt prea multi prieteni adevarati in viata noastra.

| Nuvăsufăr a răspuns:

| liviumicu a răspuns:

Frate...mai bine e sa fii nepopular si cu putini prieteni dar adevarati...ca in viata te vor ajuta mai mult si iti vor fi de folos plzz funda?