| Crs a întrebat:

Pot afla in vreun fel daca cineva pe mess mi-a dat ori ignore ori permanently offline?

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu prea. doar sa-l verifici cu buddy check sau cum ii zice.asa poti vedea daca e online, offline sau invisible. iar daca e online si tie iti apare offline e foarte probabil sa-ti fi dat ignore.

| eek a răspuns:

Poti doar sa afli daca e online si asa o sa stii daca ti a dat ignore sau offline : http://www.invizibil.net/

| Crs explică:

Pai chiar daca mi-a dat ignore sau offline daca verific cu vreun programel acelasi lucru imi arata pentru ambele cazuri, nu?happy ca eu daca verific si e online, si mie imi apare of, pot fi 2 posibilitati : - ignore sau - offline. acelasi lucru imi arata. eu vreau sa stiu cum pot afla care din cele 2 posibilitati e.big grin

| User a răspuns:

Nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa intrii pe www.persiangap.com, acolo afli daca e online, invisible sau offline.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adnanaa20